Cel mai frumos cadou de ziua mea

Andrei Pahomi Asociatia Montana Carpati

100% Complete

Salutare prieteni,

După cum probabil ați observat, de ceva vreme încoace am luat calea munților.

Iubesc să îmi petrec timpul liber în natură, la altitudini mai mari sau mai mici.

Însă situația actuală a traseelor montane din țara noastră nu este tocmai fericită. De multe ori iubitorii de munte sunt puși în pericol de trasee neîntreținute sau marcate în mod deficitar.

Din acest motiv, am hotărât ca anul acesta să îmi donez ziua de naștere proiectului Voluntar în Carpați.

Acest proiect organizat de către Asociația Montană Carpați s-a implicat activ în ultimii ani în refacerea infrastructurii turistice montane și continuă să o facă.

Așa că dacă vreți să îmi faceți un cadou frumos anul acesta, vă rog să donați pentru cauza în care cred.

Vă mulțumesc,

Andrei

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, iti dai seama că acesta este, poate, cel mai fru

Ionela lupascu

14 May 2018
La mulți ani!!!
13 May 2018
La multi ani fericiti pe cararile patriei! :)
11 May 2018
La mulți ani sănătoși și fericiți!
11 May 2018

La multi ani, Andrei!
10 May 2018
Bravo, Andreiule! Pregătești cărări și le lași frumoase în urma ta.
Succes in tot ce faci !
10 May 2018
La multi ani Andrei! Sa fii sanatos sa poti strabate cat mai multe carari de munte si nu numai!

Donație cauză

Si din partea lui Pahomi Rodica
10 May 2018
La multi ani Andrei! Keep up the good work AMC !
07 May 2018
Andrei Pahomi : Asociatia Montana Carpati