Iubesc muntele! Hai să strângem bani pentru întreținerea potecilor!

Felicia Farcaș Asociatia Montana Carpati

0.24975024975025% Complete

Anul 2020 este un an aniversar pentru mine!

Împlinesc 20 de ani de când potecăresc!

Eu, alături de membrii Asociației, am onoarea să vă invit să facem ceva concret pentru potecile muntelui.

Voi, prietenii muntelui, iubitorii de natură și de sporturi montane aveți ocazia să faceți o faptă bună pentru Munte!

Hai să strângem mână de la mână și să avem poteci curățate, marcaje turistice, podețe, săgeți la răscruce de drumuri, panouri informative și mai multă curățenie!

Știu că am mulți prieteni care iubesc muntele!

Mă simt onorată să pot face ceva pentru cărările care m-au primit cu atâta energie de 20 de ani!

Fii și tu responsabil!

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, îți dai seama că acesta este, poate, cel mai fr

La multi munti :-)
23 Dec 2019
Felicia Farcaș : Asociatia Montana Carpati
Iubesc muntele! Hai să strângem bani pentru întreținerea potecilor!