Cel mai frumos cadou de ziua mea

Florin Fratu Asociatia Montana Carpati

100% Complete

În calitate de călător prin Carpaţi mă-nclin în faţa celor care cu munca lor, adesea în regim de voluntariat, au croit poteci, le-au marcat, au asigurat punctele periculoase şi mi-au permis o călătorie pe cărari de munte lungă cât o viaţă de om, fără incidente şi fara accidente.

De ani buni lucrez, recunoscător, alături de Asociaţia Montană Carpaţi, la refacerea şi îmbunătăţirea sistemului de poteci marcate din Carpaţii româneşti.

În octombrie e ziua mea de naştere. Dacă voi, prieteni, vreţi să îmi faceţi un cadou...n-aş putea primi un cadou mai frumos decât un sprijin pentru proiectul de care m-am îndrăgostit, Voluntar în Carpaţi...

Vă mulţumesc, împreună cu Munţii Carpaţi!

Florin

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, iti dai seama că acesta este, poate, cel mai fru

La mulți ani!

Simi

La mulți ani, Bulină, să ai parte de munți, de soare, de păduri și de mulți oameni frumoși alături de tine :)

Bica

La multe poteci, Bulina!

Andrei

La mulți, mulți ani, Florin! Multă sănătate și cât mai multe bucurii atât pe poteci de munte cât și în afara lor!

La multi ani ! Mitica si Kitty
23 Oct 2018

Oana

La multi ani, munte de om!
19 Oct 2018

Floare de Colt

La cat mai multi ani sanatosi pe carari cu soare!
18 Oct 2018
Succes in tot ce va propuneți:)
18 Oct 2018
Cu drag, pentru o cauza nobila si cu gandul la prietenia de o viata intre noi si pentru munte!
La muuuulți ani frumoși!
Florin Fratu : Asociatia Montana Carpati